Новини DRIVE Вікенд
Драйв Вікенд Відкриття сезону 2015 Друк E-mail

Ось і відбулось відкриття авто спортивного сезону 2015р. Незважаючи на те, що реально тренуватися приїхали лише Іван Ракус та Деревко Роман глядачів зібралось немало. Причому глядачами були, як молоді потенційні учасники так і досвідчені пілоти ACS серії, які напевне придивлялись до своїх прямих конкурентів. Хто який автомобіль купив, хто що нового поставив!!!

Всі хто не дочекався до кінця пропустили насправді видовищне дістав. А саме Іван Ракус на своєму CRX вирішив зробити поліцій на 360 градусів. Саме цікаве, що йому це вдалось.

Відео звіт з Драйв Вікенду можна глянути тут

 

Готуйте авто!!! Долучайтесь

 
Драйв Вікенд Програма проведення. Друк E-mail

21.03.2015 DRIVE Вікенд!!! Місце - Арена Львів. Час - 15год.30хв.За хорошою традицією DRIVE Вікендів вчитися будуть допомагати пілоти ACS Серії. Так в передньому приводі вже погодився допомагати і паралельно сам буде тренуватися Ракус Іван.

 
21.03.2015 DRIVE Вікенд Друк E-mail

Погода дозволяє тому ми розпочинаємо авто спортивний 2015р.

21.03.2015 DRIVE Вікенд!!! Готуйте автомобілі, настроюйтесь на навчання. За хорошою традицією DRIVE Вікендів допомагати нам будуть пілоти ACS Серії. Так в передньому приводі вже погодився допомагати і паралельно сам буде тренуватися Ракус Іван. Деталі про час та місце проведення повідомимо в кінці цього тижня. Ключі на старт!!! Докручуйте всі недокручені гайки в Ваших автомобілях!!!! Що таке DRIVE Вікенд???

 

 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Нове в галереї

Ми в інтернеті

Ми на YouTube

Ми ВКонтакті

Написати нам

Ми в інтернеті

Ми В Аск.Фм
© ГО"Мотор груп". Всі права застережено.