Положення "Про друзів клубу" Друк E-mail

Положення:
Про друзів клубу


1.Визначення термінів

1.1. Друг клубу - це особа(старша 18 років), що буває на зустрічах, форумах, бере участь у заходах клубу та працює з клубом по іншим напрямам але не являється членом клубу.

2.Друзі клубу мають право:
  1. брати участь у всіх заходах (окрім закритих), що проводить Клуб;
  2.  з вертатися з запитами до органів Клубу і одержувати на них відповіді;
  3. одержувати повну інформацію про діяльність Клубу;
  4. брати участь у голосуваннях повязаних з вирішенням поточних питань діяльності клубу
  5. користуватись пільгами і перевагами друга Клубу
  6.  на наклейку з рекламою сайту
3 Друзі клубу зобов'язані:

3.1. дотримуватися положень Статуту Клубу і сприяти виконанню завдань Клубу;
3.2. пропагувати мету та завдання Клубу;
4.Порядок прийняття в друзі клубу

4.1. Для прийняття громадян в друзів клуб  до адміністрації клубу слід подати наступні документи:
-  Заяву на ім’я голови правління клубу
-  Копію всіх сторінок паспорту
-  Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру
-  Дві фотокартки розміром 3х4
4.2. Розгляд заяви про отримання статусу «Друга клубу» відбувається на найближчому засіданні Правління клубу. Результат розгляду заяви повідомляється громадянину в письмовому вигляді на протязі 10-и робочих днів.
4.3. Вразі отримання позитивної відповіді в 20-и денний термін видається відповідне посвідчення. Дата видачі посвідчення вважається датою прийняття в Друзі клубу.

5.Порядок прийняття в друзі клубу

5.1. Виключення Друзів клубу відбувається на підставі службової записки на ім’я Голови правління клубу. Вище згадану службову записку має право подати:
- Постійний член клубу
- Голова правління клубу
- Члени правління клубу
- Представники Адміністративно-управлінського персоналу
5.2. Розгляд питання щодо виключення громадянина із Друзів клубу відбувається на засіданні Правління клубу, про що повідомляється в письмовому вигляді особі проти якої порушена дана процедура до засідання Правління клубу (способом наручного вручення повідомлення або надсиланням повідомлення поштою із повідомленням про вручення (вразі надсилання повідомлення поштою датою повідомлення вважається дата отримання листа в повідомленні про вручення) Вразі неотримання листа з причин відмови в його отриманні або не проживання громадянина за адресою яка вказана в документах наданих ним розгляд питання проходить без його відома.
5.3. Вразі прийняття позитивного рішення про виключення із Друзів клубу громадянина повідомляють в письмовому вигляді на протязі 3-ох днів способом наручного вручення повідомлення або надсиланням повідомлення поштою із повідомленням про вручення (вразі надсилання повідомлення поштою датою повідомлення вважається дата отримання листа в повідомленні про вручення) Вразі неотримання листа з причин відмови в його отриманні або не проживання громадянина за адресою, яка вказана в документах наданих ним громадянин вважається повідомленим.
Громадянин який втратив статус Друга клубу  зобов’язаний на протязі     3-ох днів здати посвідчення до адміністрації клубу. Датою втрати статусу Друга клубу вважається дата прийняття рішення про втрату цього статусу (відповідно до дати протоколу засідання Правління клубу).  

 

Нове в галереї

Ми в інтернеті

Ми на YouTube

Ми ВКонтакті

Написати нам

Ми в інтернеті

Ми В Аск.Фм
© ГО"Мотор груп". Всі права застережено.