Автомобільний клуб МОТОР ГРУП
Subaru Open Cup Друк E-mail

В суботу та неділю (17-18 липня 2010р) відбувся другий етап Національної серії перегонів "Відкритого кубку Субару" раллі "Високий замок".

Авторський звіт ви можете знайти у розділіЗмагання-->>Звіти. Також ми виклали фотографії з перегонів які ви можете побачити в фотогалереї, в розділі наші змагання.

 
Слово від президента Друк E-mail

Вступна промова почесного президента клубу

Доброго дня!
Для початку скажу, що я дуже радий, що автомобільні змагання „Автослалом Львів – 2010” пройдуть у Львові і пройдуть під нашою організацією. Чому ми вирішили зайнятись саме заходами такого типу? Львів оправдовує себе, як культурну столицю України, адже тут майже щотижня відбуваються якісь фестивалі, свята чи інші цікаві дійства, але в більшості своїй вони є однотипними(наприклад, „Свято пива”, „Свято вареника”, „Свято вина і сиру” тощо). Проект автомобільного клубу „МОТОР ГРУП” цікавий, перш за все, тим, що він вибивається з цієї колії стандартних дійств і вражає своєю новизною. Новизною для Львова, але не для світу.

Детальніше...
 
Відновлення роботи Друк E-mail
Після значної перерви наш сайт відновлює свою роботу. Просимо вибачення в наших відвідувачів за значний простій сайту. Це відбулося не з нашої вини, а по вині реєстратора доменів, який не зареєстрував вчасно домен, котрий вкрали кібер-сквотери. На разі ми вирішили цю проблему і знову онлайн.
 
Про нас Друк E-mail

Круті повороти, висока швидкість, ефектні заноси, викид адреналіну в кров – це ті слова, які супроводжують світ автомобільних перегонів. Це один із найвидовищніших видів спорту сучасного світу, прихильниками якого є мільйони людей по всьому світу, які об’єднанні в різноманітні організації, автомобільні клуби та інше.

Автомобільний клуб «Мотор Груп» - це організація, основною метою діяльності якої є популяризація різних видів перегонів в Україні.

Автомобільний клуб «Мотор Груп» створений в 2009р. та  офіційно зареєстрований на початку 2010р. І вже з самого початку своєї діяльності ми розпочали активну роботу над популяризацією авто спорту в Україні. Клуб є осередком Федерації автомобільного слалому України у Львівській області.

Команда «Мотор Груп» постійно працює над розробкою та організацією змагань під власною егідою. Інформація про такі змагання буде постійно розголошуватися через наш сайт у відповідних рубриках та засобах масової інформації.

Основними принципами діяльності є організація змагань які:

  • будуть цікаві глядачам
  • будуть розвивати боротьбу за перемогу між учасниками
  • будуть сприяти професійному росту учасників

З повагою
колектив АК «Мотор Груп» 

 
Відкриття сайту Автомобільного клубу «Мотор –Груп» Друк E-mail
Четвер, 10 червня 2010 15:35
Раді повідомити Вас - відкрився офіційний сайт АК «Мотор- Груп».
Сайт розроблений для інформування відвідувачів про діяльність клубу, та автомобільні перегони на теренах України і закордону. Надіємося, що кожна рубрика цього порталу буде цікава для Вас. Для покращення зв’язку із нами також створено форум, посилання на який ви знайдете у нас на сайті. Заходьте і побачте світ автомобільних перегонів.
 
« ПочатокПопередня1112НаступнаКінець »

Нове в галереї

Ми в інтернеті

Ми на YouTube

Ми ВКонтакті

Написати нам

Ми в інтернеті

Ми В Аск.Фм
© ГО"Мотор груп". Всі права застережено.